Villeroy Tål maskindisk Villeroy Tål mikrovågsugn
Rek. pris 275,00

Soppterrin 50cl liten Soup Passion Villeroy & Boch

1041732366
Förp.pris: 255,25 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-08 och den 2024-08-15 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Den unika utformningen av Soup Passion-samlingen gör soppor, vare sig gryta eller asiatisk soppa, till en elegant måltid.
Denna ugnsäkra terrinen för en portion kan också användas för gratiner. Den praktiska formen gör det enkelt att bära till bordet. Mikrovågsugnssäker och diskmaskin säker.

• Mått: 18,2x14x6,8 cm
• Material: Premium porslin


Varumärke:

Villeroy & Boch

Varukategori:

Skål

Leverantör:

Villeroy & Boch Gustavsberg AB

Lev art nr:

1041732366

EAN del förp:

4003686298644

EAN hel förp:

4003686298644

Bruttovikt:

0.44 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;