BioBag 10 L 430x450 mm

187020
Förp.pris: 686,00 kr
Jmf.pris: 1,37 kr/st
Förp. 1*20*25st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-30.
Köp »
Beskrivning:

BioBag är komposterbar och biologiskt nedbrytbar. Biopåsen är lika naturlig som matavfallet och är bioavfall av sig självt.
Påsen andas, vilket gör att fukten i avfallet avdunstar och man undviker att avfallet ruttnar och den obehagliga lukten minskas betydligt. BioBags påsar har en stor barriär mot bakterier, virus, sporer och mögel.


Varumärke:

BioBag

Varukategori:

Sopsäck nedbrytningsbar

Leverantör:

Packoplock Scandinavia AB

Lev art nr:

187020

EAN hel förp:

7035961870211

Bruttovikt:

3.58 kg/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;