EU-ekologiskt lövet

Skummjölkspulver Organic Caprimo

50004
À-pris: 112,34 kr = 500 gr
Förp.pris: 1.123,36 kr = 10*500 gr
Jmf.pris: 224,67 kr/kg
Förp. 10*500 gr
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-07 och den 2024-08-16 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Dosering 5-9 gram efter eget önskemål eller enligt tillverkarens förslag:

150 ml 5-7 gr
180 ml 6-8 gr
210 ml 7-9 gr

Denna produkt benämns som "kaffe med mjölk" i varmdrycksautomat.

Taggar:
Ingredienser:

Ingredienser: Ekologisk/økologisk/organisk skummjölks-skummetmelkpulver

Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration: 100
Energi 1500 kJ
Energi 350 kcal
Fett 0.5 g
varav mättat fett 0.5 g
Kolhydrat 52 g
varav sockerarter 52 g
Protein 35 g
Motsvarande salt 1 g

Allergiinfo:

Innehåller: Mjölk

Innehåller:
Produkten innehåller det angivna allergenet.

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: /°C

Ursprungsland:

Sverige

Varumärke:

Caprimo

Konsumentkontakt:

Barry Callebaut Sweden AB

Postadress:

Box 42, 260 23 KÅGERÖD

Besöksadress:

Böketoftavägen 23, 268 77 KÅGERÖD

Telefon:

0418-450 350

Hemsida:

www.barry-callebaut.com/locations?country=1302

Varukategori:

Mjölkpulver

Leverantör:

Barry Callebaut Sweden AB

Lev art nr:

VM-50004-V39

EAN del förp:

7350022393493

EAN hel förp:

27350022393497

Bruttovikt:

0.52 kg/st  5.2 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st,  0.02  m3/förp

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;