Skumbananer Franssons Konfektyrer

1076703
Förp.pris: 84,90 kr
Jmf.pris: 70,75 kr/kg
Förp. 1*1,2 kg
Lager: 7 förp.
Köp »
Beskrivning:

Skum med banansmak.

Upptäck den oemotståndliga smaken av skumbananer från Franssons konfektyrer hos Torebrings. Dessa klassiska godbitar är älskade av många och är kända för sin mjuka, skummiga konsistens med en autentisk banansmak. Perfekta för dig som älskar söta och fruktiga godsaker. Franssons konfektyrer står för kvalitet och tradition, och deras skumbananer är inget undantag. Oavsett om du köper dem till dig själv eller som en gåva, är skumbananer alltid ett uppskattat val. Besök Torebrings.se idag och låt dig frestas av vårt breda sortiment av härliga godsaker.

Taggar:
Varumärke:

Franssons Konfektyrer

Varukategori:

Lösviktsgodis sockergodis

Leverantör:

Franssons Konfektyrer AB

Lev art nr:

703

EAN hel förp:

7391455007038

Bruttovikt:

1.3 kg/förp

Volym:

0.004  m3/st

Liknande produkter
Ako Choc kolor lösvikt
Cloetta Sverige AB
Ako Choc kolor lösvikt
1003993    Lager: 13
Amerikanska Linser 880 st Fazer
Fazer Sweden AB
Amerikanska Linser 880 st Fazer
402192    Lager: 7
Banana Bubs 112 st Bubs Godis
BUBS Godis AB
Banana Bubs 112 st Bubs Godis
716117    Lager: -40
Banana Bubs Mini 230 st Bubs Godis
BUBS Godis AB
Banana Bubs Mini 230 st Bubs Godis
716118    Lager: 59
Bläckfiskar Sura 254 st Bubs Godis
BUBS Godis AB
Bläckfiskar Sura 254 st Bubs Godis
716110    Lager: -40
Bounty Miniatures 8,1 gr
Mars Sverige AB
Bounty Miniatures 8,1 gr
647046    Lager: 5

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;