Villeroy Tål maskindisk Villeroy Tål mikrovågsugn
Rek. pris 599,00

Serveringsskål Lave Glace Villeroy & Boch

1042823160
À-pris: 556,00 kr = 1 st
Förp.pris: 1.112,00 kr = 2*1 st
Förp. 2*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-13 och den 2024-08-20 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Villeroy & Boch Lave lergodskollektion Specialglasyr för unik njutning: serveringsskålen Lave glace i den trendiga keramikstilen imponerar med en exceptionell servisdesign och är en perfekt följeslagare för kaffeeftermiddagar och testunder!

• Material: Lergods
• Mått: 25,5 x 25,5 x 10,5 cm
• Volym: 2,2 L


Varumärke:

Villeroy & Boch

Varukategori:

Skål

Leverantör:

Villeroy & Boch Gustavsberg AB

Lev art nr:

1042823160

EAN del förp:

4003686429338

Bruttovikt:

1.1 kg/st  2.2 kg/förp

Volym:

0.008  m3/st,  0.016  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;