Villeroy Tål maskindisk Villeroy Tål mikrovågsugn
Rek. pris 215,00

Risskål 21 cl Lave Glace Villeroy & Boch

1042821905
À-pris: 199,50 kr = 1 st
Förp.pris: 798,00 kr = 4*1 st
Förp. 4*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-13 och den 2024-08-20 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Utforska skandinavisk stil med Lave Glace från Like av Villeroy & Boch. Den speciella effektglasyren ger Lave glace skålen en unik touch. Ett exceptionellt val för eleganta serveringar. Lägg till skandinavisk charm i ditt hem nu!


Varumärke:

Villeroy & Boch

Varukategori:

Skål

Leverantör:

Villeroy & Boch Gustavsberg AB

Lev art nr:

1042821905

EAN del förp:

4003686437746

EAN hel förp:

4057743184074

Bruttovikt:

0.27 kg/st  1.08 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.004  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;