Villeroy Tål maskindisk Villeroy Tål mikrovågsugn
Rek. pris 599,00

Serveringsfat Lave Glace Villeroy & Boch

1042822910
À-pris: 556,00 kr = 1 st
Förp.pris: 2.224,00 kr = 4*1 st
Förp. 4*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-02 och den 2024-07-09 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Lave glace i trendig keramikstil imponerar med en exceptionell servisdesign och är ett perfekt serveringshjälpmedel för kaffeeftermiddagar och testunder!

• Material: Lergods
• Mått: 32x32x2,5 cm
• Tål maskindisk och mikrovågsugn


Varumärke:

Villeroy & Boch

Varukategori:

Fat

Leverantör:

Villeroy & Boch Gustavsberg AB

Lev art nr:

1042822910

EAN del förp:

4003686403734

Bruttovikt:

1.2 kg/st  4.8 kg/förp

Volym:

0.003  m3/st,  0.012  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;