Serveringsburk 150 ml skruvlock Exxent

7452981
Förp.pris: 38,50 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-01.
Köp »
Beskrivning:

Smidigare preppning och reducerat matsvinn med smarta serveringsburkar

Sättet vi presenterar mat och dessert på ändras hela tiden. En trend som dock håller i sig är att servera allt från såser och dessert till frukost i smarta burkar.

En del smarta hotell har sedan länge valt bort de stora skålarna med youghurt och fil vid frukosten för att istället preppa burkar efter antalet gäster. Reducerat matsvinn och smidigare preppning är både kostnadseffektivt och smart för miljön.

SERVERINGSBURK 240ML Med skruvlock i metall. Livsmedelsgodkänd.

STORLEK
Diameter: 6,7 cm
Volym: 240ml
Längd: 6.7 cm
Bredd: 6.7 cm
Höjd: 9.1 cm
Vikt : 0,154 kg(s)


Varumärke:

Exxent

Varukategori:

Förvaring

Leverantör:

Merx Team AB

Lev art nr:

52981

EAN hel förp:

7393107529813

Bruttovikt:

0.15 kg/förp

Volym:

0  m3/st

Liknande produkter

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;