Satsumas

610219
À-pris: 23,52 kr = 1 kg
Förp.pris: 235,20 kr = 10*1 kg
Jmf.pris: 23,52 kr/kg
Förp. 10*1 kg
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-29.
Köp »
OBS! Kylvara. Levereras med kyltransport, eller hämta själva vid vårt lager i Aneby.
Näringsvärde:

Energi 210kJ/50kcal
Protein 0.6 g
Kolhydrat 11.2 g
Fett 0.2 g
Kostfiber 1.9 g
Tiamin 0.1 mg
Riboflavin 0.02 mg
Niacin 0.2 mg
Kalium 157 mg
Kalcium 14 mg
Fosfor 10 mg
Magnesium 13 mg
Järn 0.16 mg
Zink 0.1 mg

Varumärke:

Frukt & Grönsaker

Varukategori:

Färsk frukt

Leverantör:

Grönsakshallen i Aneby AB

Lev art nr:

219

Bruttovikt:

1 kg/st  10 kg/förp

Liknande produkter
Bananer
Grönsakshallen i Aneby AB
Bananer
610200    Lager: -61

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;