Apelsiner

610230
À-pris: 36,18 kr = 1 kg
Förp.pris: 542,64 kr = 15*1 kg
Jmf.pris: 36,18 kr/kg
Förp. 15*1 kg
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-22.
Köp »
OBS! Kylvara. Levereras med kyltransport, eller hämta själva vid vårt lager i Aneby.
Näringsvärde:

Energi 225kJ/54kcal, Protein 0.8 g, Kolhydrat 12.2 g, Fett 0.1 g, Kostfiber 1.9 g, Atokoferol 0.55 mg, Tiamin 0.08 mg, Riboflavin 0.04 mg, Niacin 0.3 mg, B6 0.06 mg, Folacin 30 µg, Askorbinsyra 53 mg, Kalium 158 mg, Kalcium 46 mg, Fosfor 20 mg, Magnesium 10 mg, Järn 0.17 mg, Zink 0.06 mg

Förvaring:

Förvara i kylskåp. Behöver ingen plastpåse som skydd mot uttorkning.

Varumärke:

Frukt & Grönsaker

Varukategori:

Färsk frukt

Leverantör:

Grönsakshallen i Aneby AB

Lev art nr:

3002

Bruttovikt:

1 kg/st  15 kg/förp

Liknande produkter
Bananer
Grönsakshallen i Aneby AB
Bananer
610200    Lager: -137

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;