KRAV

Bananer KRAV odlade

610201
À-pris: 30,69 kr = 1 kg
Förp.pris: 306,88 kr = 10*1 kg
Jmf.pris: 30,69 kr/kg
Förp. 10*1 kg
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-22.
Köp »
Näringsvärde:

Energi 435kJ/104kcal
Protein 1 g
Kolhydrat 23.5 g
Fett 0.5 g
Kostfiber 1.7 mg
Atokoferol 0.55 mg
Tiamin 0.04 mg
Riboflavin 0.10 mg
Niacin 0.5 mg
B6 0.58 mg
Folacin 19 µg
Askorbinsyra 9 mg
Natrium 1 mg
Kalium 395 mg
Kalcium 6 mg
Fosfor 20 mg
Magnesium 33 mg
Järn 0.44 mg
Zink 0.21 mg
Selen 0.5 µg

Varumärke:

Frukt & Grönsaker

Varukategori:

Färsk frukt

Leverantör:

Grönsakshallen i Aneby AB

Lev art nr:

9076

Bruttovikt:

1 kg/st  10 kg/förp

Liknande produkter
Bananer
Grönsakshallen i Aneby AB
Bananer
610200    Lager: -137

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;