Sagaform Diskmaskinsäker
Rek. pris 479,00

Saga Karaff Sagaform

5018270
À-pris: 388,13 kr = 1 st
Förp.pris: 2.328,75 kr = 6*1 st
Förp. 6*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-29.
Köp »
Beskrivning:

Glaskannan Saga tillhör den klassiska glasserien Saga från Sagaform, bestående av vinglas, champagneglas, champagnecoupe, dricksglas och karaff som samtliga tar en självklar plats i köksskåpet. Med sina karakteristiska ränder som följer seriens alla delar på ett eller annat sätt, sticker den ut men smälter också in. I denna kanna serverar vi allt från vatten till läskande fruktjuicer. Glaskannan Saga har ett brett handtag som gör den bekväm att bära.

• Material: Glas
• Mått: 15x9x18cm
• Volym: 136cl
• Skötselråd: Tål maskindisk


Varumärke:

Sagaform

Varukategori:

Karaff

Leverantör:

Sagaform AB

Lev art nr:

5018270

EAN del förp:

7394150182703

EAN hel förp:

17394150182700

EAN hel pall:

27394150182707

Bruttovikt:

0.63 kg/st  3.78 kg/förp

Volym:

0.005  m3/st,  0.03  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;