Livsmedelsgodkänd NP Tål Maskindisk +120°C NP Tål Mikrovågsugn

Måttskopa 1 dl 3-p Vit Nordiska Plast

4180110
À-pris: 17,88 kr = 3 st
Förp.pris: 178,75 kr = 10*3 st
Jmf.pris: 5,96 kr/st
Förp. 10*3 st
Lager: 30 innerförp.
Köp »
Beskrivning:

Klassisk Måttskopa.
Rymmer 1 dl, har en snyggt frostad yta och levereras i 3-pack.
Design: Per Bjelving

Material:
Livsmedelsgodkänd Polyeten (PEHD)
BPA-fri

Klarar temperaturer från -40°C till +95°C.
Tål maskindisk.


Varumärke:

Nordiska Plast

Varukategori:

Mått

Leverantör:

Nordiska Plast AB

Lev art nr:

0418-0110

EAN del förp:

7318140011224

Bruttovikt:

0.04 kg/st  0.4 kg/förp

Volym:

0  m3/st,  0  m3/förp

Liknande produkter
Assiett Vit Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Assiett Vit Nordiska Plast
11870100    Lager: 9
Balja 13 L Vit Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Balja 13 L Vit Nordiska Plast
40151400    Lager: 8
Balja 25 L Vit Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Balja 25 L Vit Nordiska Plast
40251400    Lager: 11
Balja 40 L Vit Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Balja 40 L Vit Nordiska Plast
40421400    Lager: 9
Bestickkorg Grå Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Bestickkorg Grå Nordiska Plast
11041100    Lager: 3
Bestickkorg Vit Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Bestickkorg Vit Nordiska Plast
11040100    Lager: 1
Besticklåda 8-fack Vit Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Besticklåda 8-fack Vit Nordiska Plast
40080100    Lager: 1

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;