Livsmedelsgodkänd NP Tål Frys -40°C NP Tål Maskindisk +120°C NP Tål Mikrovågsugn

Måttsats 5 delar Vit Nordiska Plast

9074190100
À-pris: 13,37 kr = 5 st
Förp.pris: 133,75 kr = 10*5 st
Jmf.pris: 2,67 kr
Förp. 10*5 st
Lager: 120 innerförp.
Köp »

Klassisk måttsats i Polypropenplast. Finns i tre färger. 5 delar. Livsmedelsgodkänd, klarar -40°C till +120°C.

Mått: 5 delar Måttsats, 1dl, 1⁄2dl, 1msk, 1tsk, krm.

Material: PP


Varumärke:

Nordiska Plast

Varukategori:

Mått

Leverantör:

Nordiska Plast AB

Lev art nr:

0419-0100

EAN del förp:

7318140000655

EAN hel förp:

17318140000652

EAN hel pall:

37318140000656

Bruttovikt:

0.03 kg/st  0.3 kg/förp

Volym:

0  m3/st,  0  m3/förp

Liknande produkter
Assiett Vit Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Assiett Vit Nordiska Plast
11870100    Lager: 7
Balja 13 L Vit Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Balja 13 L Vit Nordiska Plast
40151400    Lager: 8
Balja 25 L Vit Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Balja 25 L Vit Nordiska Plast
40251400    Lager: 6
Balja 40 L Vit Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Balja 40 L Vit Nordiska Plast
40421400    Lager: 9
Beredningskanna 3 L Vit Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Beredningskanna 3 L Vit Nordiska Plast
11660100    Lager: 1
Bestickkorg Grå Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Bestickkorg Grå Nordiska Plast
11041100    Lager: 3
Bestickkorg Vit Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Bestickkorg Vit Nordiska Plast
11040100    Lager: 1
Besticklåda 8-fack Vit Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Besticklåda 8-fack Vit Nordiska Plast
40080100    Lager: 21

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;