+ pant 34,00 kr/förp

Krusbär läsk glas Alla Tiders Åbro

19694
Lager: 7 förp.
Köp »
OBS! Glasflaskor. Levereras till företag men privatpersoner måste hämta själva vid vårt lager i Aneby.
Taggar:
Läsk   
Ingredienser:

Kolsyrat vatten, socker, aromämnen, syra: citronsyra, konserveringsmedel: natriumbensoat, färgämnen: koncentrat av tistel och citron, grön S.

Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration: 100
Energi 170 kJ
Energi 40 kJ
Fett 0 g
varav mättat fett 0 g
Kolhydrat 10 g
varav sockerarter 10 g
Protein 0 g
Salt 0.03 g

Serveringstips:

Serveras kyld.

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: /°C

Ursprungsland:

Sverige

Varumärke:

Alla Tiders

Konsumentkontakt:

AB Åbro Bryggeri

Postadress:

598 86 VIMMERBY

Telefon:

0492–165 10

Hemsida:

www.abro.se

E-post:

konsumentkontakt@abro.se

Varukategori:

Läsk kolsyrad glasflaska

Leverantör:

Åbro Bryggeri AB

Lev art nr:

694

EAN del förp:

7311100069402

EAN hel förp:

7311100069402

Bruttovikt:

13.6 kg/förp

Volym:

0.024  m3/st

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Liknande produkter
Briska Päroncider Alkoholfri 0,5%
1718111    Lager: 2
Champis glas Spendrups
1300300    Lager: 2
Cola läsk glas Alla Tiders Åbro
19690    Lager: 7
Hallonsoda glas Alla Tiders Åbro
19682    Lager: 2
Hwila Naturell vatten glas Åbro
19223    Lager: 12
LOKA Päron vatten glas Spendrups
1207500    Lager: -8
Vichy vatten glas Spendrups
1202100    Lager: 10

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88