Rek. pris 999,00

Korg rektangulär brun 29 cm Pillivyt

1084161
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-03-04.
Köp »
Beskrivning:

Flätad korg som mäter 29x24 cm till fat m.m.

Korg rektangulär brun - 29 cm
Producent: Pillivuyt
Färg: brun
Material: Nito flätad
Längd: 29 cm
Bredd: 24 cm
Form: rektangulär
Garanti: 2 år
Extra info: till lasagnefat (Fat ingåe ej, beställs separat.)


Varumärke:

Pillivuyt

Varukategori:

Korg

Leverantör:

F&H Group of Scandinavia AB

Lev art nr:

PRO16 M

EAN del förp:

5709631023369

Bruttovikt:

0.38 kg/st  0.76 kg/förp

Volym:

0.82  m3/st,  1.64  m3/förp

Liknande produkter
Cecil kopp vit 29 cl Pillivuyt
510929    Lager: 4
Cecil kopp vit 9 cl Pillivuyt
510912    Lager: 5
Eden espressokopp vit 8 cl Pillivuyt
1110080    Lager: 4
Eden kopp vit 20 cl Pillivuyt
111020    Lager: 3
Eden mugg vit 27 cl Pillivuyt
111027    Lager: 2
Kvadratfat nr. 2 vit 17 cm Pillivuyt
220420    Lager: 1
Kvadratfat nr. 3 vit 22 cm Pillivuyt
220425    Lager: 1
Müsliskål vit 17 cm Pillivuyt
170341    Lager: 2
Pajform nr. 1 vit 11 cm Pillivuyt
280311    Lager: 6
Pajform nr. 2 vit 13,5 cm Pillivuyt
280313    Lager: 4
Pajform nr. 7 vit 24 cm Pillivuyt
2803240    Lager: 8
Pajform nr. 9 vit 27,5 cm Pillivuyt
280327    Lager: 6
Skål café au lait vit 40 cl Pillivuyt
1701400    Lager: -1
Stekfat nr. 1 vit 24 cm Pillivuyt
220324    Lager: 1
Stekfat nr. 2 vit 29,5 cm Pillivuyt
220329    Lager: 9
Stekfat nr. 3 vit 35 cm Pillivuyt
220335    Lager: 6
Äggkopp vit 5 cm Pillivuyt
270306    Lager: 6

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88