Rek. pris 599,00

Korg oval brun 31 cm Pillivuyt

1084113
À-pris: 448,62 kr = 1 st
Förp.pris: 897,25 kr = 2*1 st
Förp. 2*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-01.
Köp »
Beskrivning:

Korg oval brun - 31 cm

Producent: Pillivuyt
Färg: brun
Material: Nito flätad
Längd: 31 cm
Bredd: 23 cm
Form: oval
Extra info: till fat ovalt
Garanti: 2 år


Varumärke:

Pillivuyt

Varukategori:

Korg

Leverantör:

F&H Group of Scandinavia AB

Lev art nr:

PRO11 M

EAN del förp:

5709631023345

Bruttovikt:

0.25 kg/st  0.5 kg/förp

Volym:

0.554  m3/st,  1.108  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;