Pillivuyt Tål Frys Pillivuyt Tål Maskindisk Pillivuyt Tål Mikro Pillivuyt Tål Ugn
Rek. pris 219,00

Cecil kopp vit 18 cl Pillivuyt

510918
À-pris: 157,25 kr = 1 st
Förp.pris: 943,50 kr = 6*1 st
Förp. 6*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-01.
Köp »
Beskrivning:

Koppen rymmer 18 cl och passar utmärkt som kaffekopp, men kan även användas till te eller varm choklad.

Cecil är essensen av den perfekta cirkeln. Porslinet bidrar med elegans och rena linjer till den moderna bordsdukningen. Den rundade formen är perfekt såväl till enklare middagar som till de mest avancerade kulinariska skapelserna.

Cecil kopp vit - 18 cl
Producent: Pillivuyt
Färg: vit
Material: ugnsfast porslin
Kapacitet: 18 cl
Diameter: 8,5 cm
Garanti: livslång bruksgaranti, 2 års porslinsgaranti


Varumärke:

Pillivuyt

Varukategori:

Kaffefat

Leverantör:

F&H Group of Scandinavia AB

Lev art nr:

510918

EAN del förp:

3050910009072

Bruttovikt:

0.15 kg/st  0.9 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.006  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;