Pillivuyt Tål Frys Pillivuyt Tål Maskindisk Pillivuyt Tål Mikro Pillivuyt Tål Ugn
Rek. pris 249,00

Bourges tallrik djup vit 21 cm Pillivuyt

200821
À-pris: 196,63 kr = 1 st
Förp.pris: 1.179,75 kr = 6*1 st
Förp. 6*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-08.
Köp »
Beskrivning:

Djup tallrik med en diameter på 21 cm. Passar utmärkt till soppa, frukost, förrätter m.m.

Bourges är en klassisk porslinsserie uppkallad efter staden med samma namn som är belägen i hjärtat av Frankrike. En enkel och tidlös design med smala kanter.

Bourges tallrik djup vit - 21 cm
Producent: Pillivuyt
Färg: vit
Material: ugnsfast porslin
Diameter: 21 cm
Form: djup
Garanti: livslång bruksgaranti, 2 års porslinsgaranti


Varumärke:

Pillivuyt

Varukategori:

Tallrik djup

Leverantör:

F&H Group of Scandinavia AB

Lev art nr:

18149

EAN del förp:

3050910002202

Bruttovikt:

0.48 kg/st  2.88 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st,  0.012  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;