Jordgubbar

610028
À-pris: 58,24 kr = 1 lit
Förp.pris: 873,60 kr = 15*1 lit
Jmf.pris: 58,24 kr/lit
Förp. 15*1 lit
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-22.
Köp »
OBS! Kylvara. Levereras med kyltransport, eller hämta själva vid vårt lager i Aneby.
Förvaring:

Om du inte äter upp dem genast, ställ dem i kylskåpet över natten.

Varumärke:

Frukt & Grönsaker

Varukategori:

Färsk frukt

Leverantör:

Grönsakshallen i Aneby AB

Lev art nr:

21204

Bruttovikt:

0.5 kg/st  7.5 kg/förp

Liknande produkter
Bananer
Grönsakshallen i Aneby AB
Bananer
610200    Lager: -137

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;