Gevalia Lungo Classico 10-p

4051002
À-pris: 50,18 kr = 52 gr
Förp.pris: 501,76 kr = 10*52 gr
Jmf.pris: 5,02 kr/st (964,92 kr/kg)
Förp. 10*52 gr
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-05 och den 2024-08-08 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Kapslar som är kompatibla* med Nespresso®** maskiner.

Välsmakande Lungo med en frisk karraktär, lite kryddig och med träliknand toner.

*För en detaljerad lista med kompatibla maskiner se www.lorespresso.com
**Varumärket tillhör tredje part och har inga kopplingar till JACOBS DOUWE EGBERTS.

Taggar:
Ingredienser:

Rostat och malet kaffe i kapslar

Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration:

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: /°C

Varumärke:

Gevalia

Konsumentkontakt:

Jacobs Douwe Egberts S.E AB

Telefon:

020-96 00 20

Hemsida:

www.jdeprofessional.se/

Varukategori:

Kapsel för kapselbryggare

Leverantör:

Jacobs Douwe Egberts S.E. AB

Lev art nr:

4051002

EAN del förp:

8711000379660

EAN hel förp:

8711000379677

EAN hel pall:

8711000395639

Bruttovikt:

0.09 kg/st  0.9 kg/förp

Volym:

0.005  m3/st,  0.05  m3/förp

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Liknande produkter

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;