Fruktfrans Franssons Konfektyrer

107639015
Förp.pris: 111,78 kr
Jmf.pris: 74,52 kr/kg
Förp. 1*1,5 kg
Lager: 1 förp.
Köp »
Beskrivning:

Skum med jordgubbssmak överdragen med ljus nontemp och fruktströssel.

Taggar:
Näringsvärde:

Näringsvärde per 100 g
Energi 1604 kj/382 kcal
Fett totalt 9,6 g
-varav mättat 9,4 g
Kolhydrater totalt 72,0 g
-varav sockerarter 62,3 g
Protein 3,7 g
Fiber 0,5 g
Salt 0,1 g

Varumärke:

Franssons Konfektyrer

Varukategori:

Lösviktsgodis choklad

Leverantör:

Franssons Konfektyrer AB

Lev art nr:

39015

EAN hel förp:

7391455003902

Bruttovikt:

1.6 kg/förp

Volym:

0.004  m3/st

Liknande produkter

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;