Fönstertorkare 35 cm

533706
À-pris: 77,25 kr = 1 st
Förp.pris: 772,50 kr = 10*1 st
Förp. 10*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-02 och den 2024-08-06 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »

• Ställbar med stomme av polypropen.
• Längd 35 cm.


Varukategori:

Städutrustning

Lev art nr:

533706

EAN del förp:

7330006280858

EAN hel förp:

17330006280855

Bruttovikt:

0.09 kg/st  0.9 kg/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;