Fishermans Friend Original sockerfri

551100
Förp.pris: 382,48 kr
Jmf.pris: 637,47 kr/kg (15,94 kr/st)
Förp. 1*24x25gr
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-30.
Köp »
Ingredienser:

Ingredienser: Sötningsmedel (sorbitol), aromämnen (lakritsextrakt, mentol, eukalyptusolja, spansk pepparextrakt), klumpförebyggande medel (magnesiumstearat). Innehåller fenylalanin.

Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration: 100 Gram
Energi 1041.00 kJ
Energi 249.00 kcal
Fett 0.59 g
Mättat fett 0.58 g
Kolhydrat 97.03 g
Sockerarter 1.91 g
Protein 0.28 g
Salt 0.00 g
Fiber 0.21 g
Polyoler 90.95 g

Ursprungsland:

Storbritannien

Varumärke:

Fishermans Friend

Varukategori:

Tabletter påse

Lev art nr:

5511

EAN del förp:

50818914

EAN hel förp:

5000357103527

Bruttovikt:

0.72 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;