Sagaform Diskmaskinsäker
Rek. pris 299,00

Espressomugg Vit 4-pack Coffee & More Sagaform

5017880
À-pris: 223,88 kr = 4 st
Förp.pris: 1.343,25 kr = 6*4 st
Jmf.pris: 55,97 kr/st
Förp. 6*4 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-08-05.
Köp »
Beskrivning:

Coffee & More Espressomugg vit 4-pack

Espressomugg 4-pack med karakteristisk relief. Espressomuggen är en del i serien Coffee & More, framtagen av Sagaform i samarbete med designern Margot Marolo. Seriens design är en flört med 70-talets direkta, lekfulla och raka språk. Serien finns i olika delar, mönster och färger och gör sig allra bäst i en härlig mix av allt! Tål mikrovågsugn och maskindisk.

• Material: Stengods
• Mått: 9x6x7cm
• Volym: 10cl
• Skötselråd: Tål maskindisk


Varumärke:

Sagaform

Varukategori:

Espressokopp

Leverantör:

Sagaform AB

Lev art nr:

5017880

EAN del förp:

7394150178805

EAN hel förp:

17394150178802

Bruttovikt:

0.13 kg/st  0.78 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.006  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;