Rek. pris 349,00

Eco termoskanna vit 1 liter Alfi

825010100
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-03-04.
Köp »
Beskrivning:

Alfi Eco kombinerar cool stil med hög funktionalitet i köket och på soffbordet.

• Termoskanna i plast av hög kvalitet.
• För kaffe och te.
• AlfiDur-insats med dubbla väggar som verkar isolerande och härdat vakuum-glas.
• Unikt och praktiskt hällsystem. Kan skötas med en hand.
• Håller vätskor varma i 12 timmar och kalla i 24 timmar.
• Formgiven av Martin Hauenstein.

Tack vare gediget hantverk, framtidstänkande teknik och en känsla för design har Alfi i mer än hundra år varit den okrönta kungen av termoskannor. Företaget har i samarbete med några av världens mest berömda formgivare tagit fram flera av morgondagens designikoner till köksbord världen över.

Eco termoskanna vit - 1 liter
Producent: Alfi
Färg: vit
Material: plast
Kapacitet: 1 liter
Garanti: 2 år


Garanti:

24 månader

Varumärke:

Alfi

Varukategori:

Termos

Leverantör:

F&H Group of Scandinavia AB

Lev art nr:

0825010100

EAN del förp:

4002458463310

Bruttovikt:

0.85 kg/st  5.1 kg/förp

Volym:

0.007  m3/st,  0.042  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88