Doftblock Lavendel Solid Gel Glade

9250452
À-pris: 33,25 kr = 150 gr
Förp.pris: 266,00 kr = 8*150 gr
Jmf.pris: 221,67 kr/kg
Förp. 8*150 gr
Lager: 23 innerförp.
Köp »
Beskrivning:

Glade Solid Gel Air Freshener är speciellt utformad för att fräscha upp alla rum eller skåp.
Det är en parfymgel som är förseglad i en subtil behållare som ger kontinuerlig doft i upp till en månad

Taggar:

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration:

Max-/Mintemperatur: 25/5°C


Varumärke:

Glade

Varukategori:

Luftfräschare

Leverantör:

Varumärkesgrossisten Kyrkljus AB

Lev art nr:

50452

EAN del förp:

50204649

EAN hel förp:

5000204503883

Bruttovikt:

0.19 kg/st  1.52 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.008  m3/förp

Liknande produkter
Allrengöring Ajax Lemon 1,5 L
Varumärkesgrossisten Kyrkljus AB
Allrengöring Ajax Lemon 1,5 L
61002971    Lager: 14
Allrengöring Ajax Original 1,5 L
Varumärkesgrossisten Kyrkljus AB
Allrengöring Ajax Original 1,5 L
61002969    Lager: 34
Allrengöring Ajax Original 5 L
Varumärkesgrossisten Kyrkljus AB
Allrengöring Ajax Original 5 L
61002974    Lager: 12
Allrent Sprint 200 free Diversey
Diversey Sverige AB
Allrent Sprint 200 free Diversey
100863410    Lager: 4
Allrent Sprint Ammo Plus Taski Diversey
Diversey Sverige AB
Allrent Sprint Ammo Plus Taski Diversey
101105452    Lager: 4
Cif Pro Badrum 2 in 1
Diversey Sverige AB
Cif Pro Badrum 2 in 1
7517907    Lager: 21
Cif Pro Glas & Universal
Diversey Sverige AB
Cif Pro Glas & Universal
7517904    Lager: 16

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;