Cool Fruity Pear mini Bubs

716160
Förp.pris: 95,65 kr
Jmf.pris: 73,58 kr/kg
Förp. 1*1,3 kg
Denna vara finns inte i lager för tillfället men vi har beställt 48 st, så beställer du idag före kl. 15:00 så beräknar vi att Du kan hämta ut Ditt paket hos DB Schenkers ombud i butik den 2024-08-01.
Köp »
Beskrivning:

Smakkombinationen fruktigt päron med en touch av syrlighet gör denna bit till en godisupplevelse i särklass. Inte konstigt att den är så uppskattad. Den lagom sega och härligt friska Fruity Pear Mini är en självklar succé i lördagsgodismixen.

Upptäck det fantastiska i att köpa Cool Fruity Pear Mini Bubs online hos Torebrings, din pålitliga återförsäljare av kvalitetsgodis. Våra söta och fruktiga päronbitar är perfekta för alla tillfällen, oavsett om du är en privatperson, företag eller förening. Med enkel tillgång och snabb leverans kan du nu uppfylla dina godisbehov på nolltid. Våra Cool Fruity Pear Mini Bubs är ett utmärkt val för möten, evenemang eller som en liten lyx för dig själv. Vår onlinebutik gör det enkelt för dig att beställa och få hem dina favoritgodisar snabbt och smidigt. Torebrings står för hög kvalitet och pålitlig service, vilket gör oss till det självklara valet för alla dina godisköp.

Ingredienser:

Socker, glukos-fruktossirap, majsstärkelse, vatten, surhetsreglerande medel (äppelsyra, natriumcitrat), potatisprotein, aromämnen, färgämnen (E141)

Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration: 100
Energi 1468 kJ
Energi 351 kcal
Fett 0 g
varav mättat fett 0 g
Kolhydrat 87 g
varav sockerarter 61 g
Protein 0.4 g
Motsvarande salt 0.1 g

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: 22.00/17.00°C

Ursprungsland:

Sverige

Varumärke:

Bubs Godis

Konsumentkontakt:

Bubs Godis AB

Besöksadress:

Betavägen 4, 556 52 Jönköping

Telefon:

036-31 83 31

Hemsida:

www.bubs.se

E-post:

bubs@bubsgodis.se

Varukategori:

Lösviktsgodis sockergodis

Leverantör:

BUBS Godis AB

Lev art nr:

6160

EAN hel förp:

7393077061603

EAN hel pall:

17393077061600

Bruttovikt:

1.5 kg/förp

Volym:

0.005  m3/st

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Liknande produkter

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;