Rek. pris 20,00

Colapop stycksak SIA Glass

1411502
Kampanj!
-10%
Förp.pris: 329,21 kr
(Tidigare pris: 329,21)
Jmf.pris: 87,19 kr/kg (10,29 kr/st)
(Tidigare jmf.pris: 87,19 kr/kg)
Förp. 1*32x118g
Lager: 23 förp.
Kampanjinfo » Köp »
OBS! Frysvara. Levereras med frystransport, eller hämta själva vid vårt lager i Aneby.
Beskrivning:

Saftis med Colasmak.

Taggar:
Ingredienser:

Ingredienser: Vatten, socker, glukossirap, colaarom, färgämne (sockerkulör E150a, c), stabiliseringsmedel (fruktkärnmjöl, pektin), syra (citronsyra).

Näringsvärde:

Basmängdsdeklaration: 100 Gram

Näringsvärden:
Energi 380 kJ
Energi 90 kcal
Fett 0.5 g
- Varav mättat fett 0.5 g
Kolhydrat 22 g
- Varav sockerarter 20 g
Protein 0.5 g
Salt 0.01 g
Fiber 0 g
Vitamin D 0 µg
Folsyra 0 µg
Vitamin B12 0 µg
Polyoler 0 g
Selen 0 µg

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: -18/-25°C

Ursprungsland:

Sverige

Varumärke:

SIA Glass

Konsumentkontakt:

SIA Glass AB

Besöksadress:

Stenlösvägen 33, 311 68 SLÖINGE

Telefon:

0346-71 52 47

Hemsida:

www.siaglass.se

E-post:

info@siaglass.se

Varukategori:

Glass stycksak

Leverantör:

SIA Glass AB

Lev art nr:

11502

EAN del förp:

7312690010348

EAN hel förp:

7312691115028

EAN hel pall:

27312690115023

Bruttovikt:

3.82 kg/förp

Volym:

0.008  m3/st

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;