Brio Grädd Malaco

1000010
Kampanj!
-15%
Förp.pris: 138,32 kr
(Tidigare pris: 162,74)
Jmf.pris: 69,16 kr/kg
(Tidigare jmf.pris: 81,37 kr/kg)
Förp. 1*2 kg
Lager: 3 förp.
Kampanjinfo » Köp »
Taggar:
Ingredienser:

glukossirap, socker, vatten, vegetabiliska fetter (shea, kokos), fuktighetsbevarande medel (sorbitoler), gelatin, aromer, färgämne (E150c), salt, vegetabiliska oljor (kokos, raps), ytbehandlingsmedel (karnaubavax).

Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration: 100
Energi 1703 kJ
Energi 403 kcal
Fett 6.9 g
varav mättat fett 4.2 g
Kolhydrat 84 g
varav sockerarter 55 g
Protein 1.1 g
Motsvarande salt 0.08 g

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: /°C

Ursprungsland:

Slovakien

Varumärke:

Malaco

Konsumentkontakt:

Cloetta Sverige AB

Postadress:

Konsumentservice, 205 42 MALMÖ

Telefon:

020-65 10 25

Hemsida:

www.cloetta.com

E-post:

info@cloetta.se

Varukategori:

Lösviktsgodis sockergodis

Leverantör:

Cloetta Sverige AB

Lev art nr:

1000010

EAN hel förp:

7310781009073

Bruttovikt:

2.2 kg/förp

Volym:

0.004  m3/st

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Liknande produkter
Ako Choc kolor lösvikt
Cloetta Sverige AB
Ako Choc kolor lösvikt
1003993    Lager: 16
Amerikanska Linser 880 st Fazer
Fazer Sweden AB
Amerikanska Linser 880 st Fazer
402192    Lager: 9
Banana Bubs 112 st Bubs
BUBS Godis AB
Banana Bubs 112 st Bubs
716117    Lager: 93
Banana Bubs Mini 230 st Bubs
BUBS Godis AB
Banana Bubs Mini 230 st Bubs
716118    Lager: 85
Bläckfiskar Saltade 260 st Bubs
BUBS Godis AB
Bläckfiskar Saltade 260 st Bubs
716113    Lager: 30
Bläckfiskar Sura 254 st Bubs
BUBS Godis AB
Bläckfiskar Sura 254 st Bubs
716110    Lager: 1
Bounty Miniatures 8,1 gr
Mars Sverige AB
Bounty Miniatures 8,1 gr
647046    Lager: 8

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;