Bonamat Aurora Serveringsstation

7171402101
Förp.pris: 5.584,87 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-02 och den 2024-08-06 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »

Serveringsstation Aurora

Vakuumisolerad serveringsstation i rostfritt stål. Digital volymdisplay med solceller, bärhandtag, borttagbar ställning.

Tekniska detaljer:
Buffertförråd 5,7 liter
Mått (bxdxh) 250x290x550 mm


Garanti:

24 månader

Varumärke:

Bonamat Bravilor

Varukategori:

Termosbryggare

Leverantör:

Bonamat Aktiebolag

Lev art nr:

7171402101

Bruttovikt:

3 kg/förp

Volym:

0.04  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;