+ pant 20,00 kr/förp

Aquador Stilla Mineralvatten å-pet

254094
Förp.pris: 145,94 kr
Jmf.pris: 14,59 kr/lit (7,30 kr/st)
Förp. 1*20x50cl
Lager: 82 förp.
Köp »
Taggar:
Ingredienser:

Naturligt mineralvatten från Aquador källan vid Brande på Jylland.

Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration:

Serveringstips:

Serveras kyld.

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: 25/0°C

Ursprungsland:

Danmark

Varumärke:

Aquador

Varukategori:

Vatten stilla petflaska

Lev art nr:

100096628

EAN del förp:

5703828003288

EAN hel förp:

5703828110030

EAN hel pall:

5703828510038

Bruttovikt:

10.43 kg/förp

Volym:

0.019  m3/st

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;