+ pant 12,00 kr/förp

Aquador Stilla Mineralvatten å-pet

116406
Förp.pris: 64,40 kr
Jmf.pris: 8,59 kr/lit (10,73 kr/st)
Förp. 1*6x1,25L
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-30.
Köp »
Taggar:
Ingredienser:

Naturligt mineralvatten från Aquador källan vid Brande på Jylland.

Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration:

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: /°C

Ursprungsland:

Danmark

Varumärke:

Aquador

Varukategori:

Vatten stilla petflaska

Lev art nr:

73170404

EAN del förp:

5703828023392

EAN hel förp:

5703828117084

EAN hel pall:

5703828516764

Bruttovikt:

7.79 kg/förp

Volym:

0.012  m3/st

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;