Äppeljuice Kiviks Musteri

71960
À-pris: 22,96 kr = 1 lit
Förp.pris: 229,60 kr = 10*1 lit
Jmf.pris: 22,96 kr/lit
Förp. 10*1 lit
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-30.
Köp »
Beskrivning:

1 liter drickfärdig äppeljuice med smak av Österlen. 1 l äppeljuice motsvarar ca 2 kg solmogna äpplen. Inget tillsatt socker. Praktisk förpackning som går att återförsluta. Förpackningen är godkänd av Reumatikerförbundet - lätt att öppna, lätt att greppa och lätt att hälla u

Ingredienser:

Ingredienser: Äppeljuice från koncentrat.

Näringsvärde:

Basmängdsdeklaration: 100 Gram

Näringsvärden:
- Varav sockerarter 10 g
Kolhydrat 10 g
- Varav mättat fett 0 g
Fett 0.1 g
Energi 45 kcal
Energi 190 kJ
Salt (SALTEQ) 0 g
Protein 0 g
Fiber 0.7 g

Tillagningsanvisning:

Produkten är drickfärdig. 0

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: 25/4°C

Ursprungsland:

Sverige

Varumärke:

Kiviks Musteri

Varukategori:

Juice

Lev art nr:

71960

EAN del förp:

7314720719603

EAN hel förp:

17314720719600

EAN hel pall:

77314720719602

Bruttovikt:

1.04 kg/st  10.4 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.01  m3/förp

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;