Rek. pris 2.799,00

ActiFry Extra 1,0 Kg OBH Nordica

9937200
À-pris: 2.582,12 kr = 1 st
Förp.pris: 5.164,25 kr = 2*1 st
Förp. 2*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-08-05.
Köp »
Beskrivning:

Laga nyttig och god mat till hela familjen med 99% mindre tillsatt fett*!

ActiFry Extras patenterade Dual Motionteknologi kombinerar cirkulerande varm luft med varsam omrörning vilket ger perfekta och jämna resultat. Med ActiFry Extra lagar du allt ifrån nyttigare och krispigare pommes frites till perfekt kyckling, söta efterrätter och wok.
ActiFry Extra har kapacitet för 1 kg eller 4-5 portioner och passar perfekt för familjen.

Med 60 minuters timer och löstagbara, diskmaskinssäkra delar blir matlagningen lekande lätt med ActiFry Extra! Ladda ned ActiFry-appen för att hitta mängder med inspirerande recept.

*1,5 kg pommes frites med 2 cl olja jämfört med traditionell fritering i fritös med 2,2 liter olja, samt tillagning av 4 bitar kött i 10 minuter utan olja jämfört med traditionell stekning (2 min per sida) i panna med 10 g smör.


- Unik varmluftsfritös för hälsosam och god mat med 99% mindre tillsatt fett*
- Laga allt ifrån krispiga pommes frites till dessert och kyckling
- Kapacitet för 1 kg eller upp till 6 portioner
- Diskmaskinssäkra delar och 60 minuters timer
- Hitta recept i ActiFry-appen


Garanti:

24 månader

Varumärke:

OBH Nordica

Varukategori:

Fritös

Leverantör:

Order Nordic AB

Lev art nr:

AG7200S0

EAN del förp:

3045380017559

Bruttovikt:

4.85 kg/st  9.7 kg/förp

Volym:

0.04  m3/st,  0.08  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;