Rek. pris 499,00

Blender Smoothie Twister OBH Nordica

1257740
À-pris: 433,50 kr = 1 st
Förp.pris: 1.734,00 kr = 4*1 st
Förp. 4*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-08-05.
Köp »
Beskrivning:

På språng? Ta med din favoritsmoothie!

Twister Go är en lättanvänd smoothieblender som mixar din favoritsmoothie snabbt och enkelt. Twister Go har en pulsfunktion för att krossa frysta bär. Den lätthanterliga, lilla blendern Twister Go i krispigt vitt passar enkelt in i din vardagsrutin. Med de 2 medföljande BPA-fria take away flaskorna med drickpip är det lika lätt att mixa din smoothie som att ta med den när du är på språng!

Lättanvänd smoothieblender
Med 2 st BPA-fria take away-flaskor med drickpip
Perfekt till gymmet, jobbet och utflykten
Pulsfunktion för att krossa frysta bär
Liten och modern look i krispigt vitt

Watt 300
Sladdlängd (m)1
Löstagbara knivar
Pulsfunktion
Kapacitet (ml) 2x600
Material kanna Plast


Garanti:

24 månader

Varumärke:

OBH Nordica

Varukategori:

Mixer & visp

Leverantör:

Order Nordic AB

Lev art nr:

7740

EAN del förp:

5708642077408

Bruttovikt:

1.22 kg/st  4.88 kg/förp

Volym:

0.012  m3/st,  0.048  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;