Julchoklad & Julgodis från Fazer Konfektyr - För Smakrika Högtidsstunder

Utforska vårt sortiment av härliga julchoklad och julgodis från Fazer Konfektyr och ge din jul en extra dos av god smak. Fazer Konfektyr är kända för sina högkvalitativa produkter och överdådiga smaker som kommer att förgylla dina högtidsstunder. Välj bland ett brett utbud av chokladpraliner, gelégodis och andra läckra delikatesser för att skapa den perfekta julmixen. Låt Fazer Konfektyrs utsökta produkter bli en del av dina jultraditioner och skapa oförglömliga minnen med nära och kära.

407149
À-pris: 55,44 kr = 250 gr
Förp.pris: 665,28 kr = 12*250 gr

Jmf.pris: 221,76 kr/kg
Förp. 12*250 gr

Säsongsvara jul
Beställningsbar senare
404118
À-pris: 55,44 kr = 250 gr
Förp.pris: 665,28 kr = 12*250 gr

Jmf.pris: 221,76 kr/kg
Förp. 12*250 gr

Säsongsvara jul
Beställningsbar senare
407135
À-pris: 55,44 kr = 228 gr
Förp.pris: 665,28 kr = 12*228 gr

Jmf.pris: 243,16 kr/kg
Förp. 12*228 gr

Säsongsvara jul
Beställningsbar senare
404233
À-pris: 87,14 kr = 500 gr
Förp.pris: 609,95 kr = 7*500 gr

Jmf.pris: 174,27 kr/kg
Förp. 7*500 gr

Säsongsvara jul
Beställningsbar senare
407133
À-pris: 55,44 kr = 250 gr
Förp.pris: 665,28 kr = 12*250 gr

Jmf.pris: 221,76 kr/kg
Förp. 12*250 gr

Säsongsvara jul
Beställningsbar senare
404231
À-pris: 87,14 kr = 500 gr
Förp.pris: 609,95 kr = 7*500 gr

Jmf.pris: 174,27 kr/kg
Förp. 7*500 gr

Säsongsvara jul
Beställningsbar senare
403993
À-pris: 41,66 kr = 175 gr
Förp.pris: 874,94 kr = 21*175 gr

Jmf.pris: 238,08 kr/kg
Förp. 21*175 gr

Säsongsvara jul
Beställningsbar senare
402421
À-pris: 66,19 kr = 210 gr
Förp.pris: 860,50 kr = 13*210 gr

Jmf.pris: 315,20 kr/kg
Förp. 13*210 gr

Säsongsvara jul
Beställningsbar senare

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;