Hälsning från Werther's Original: Upptäck vår tidlösa kollektion av krämiga karameller!

Välkommen till Werther's Original – där tradition möter smakrik kvalitet sedan generationer tillbaka. Upptäck vår unika kollektion av krämiga karameller och njut av den omisskännliga smaken av äkta tysk hantverk. Varje bit är en resa tillbaka i tiden till en tid av enkelhet och njutning. Upplev den tidlösa känslan av Werther's Original idag.

12 produkter som matchar din sökning:
430271
Förp.pris: 340,70 kr

Jmf.pris: 168,25 kr/st (22,71 kr/st)
Förp. 1*15x135g

Lagerinfo…
40327100
À-pris: 21,17 kr = 135 gr
Förp.pris: 317,52 kr = 15*135 gr

Jmf.pris: 156,80 kr/kg
Förp. 15*135 gr

Säsongsvara jul
Beställningsbar senare
333190
À-pris: 77,06 kr = 340 gr
Förp.pris: 616,45 kr = 8*340 gr

Jmf.pris: 226,64 kr/kg
Förp. 8*340 gr

Säsongsvara jul
Beställningsbar senare
460322
À-pris: 22,40 kr = 135 gr
Förp.pris: 336,00 kr = 15*135 gr

Jmf.pris: 165,93 kr/kg
Förp. 15*135 gr

Säsongsvara jul
Beställningsbar senare
331585
À-pris: 22,40 kr = 135 gr
Förp.pris: 336,00 kr = 15*135 gr

Jmf.pris: 165,93 kr/kg
Förp. 15*135 gr

Säsongsvara jul
Beställningsbar senare
550283
À-pris: 22,40 kr = 135 gr
Förp.pris: 336,00 kr = 15*135 gr

Jmf.pris: 165,93 kr/kg
Förp. 15*135 gr

Säsongsvara jul
Beställningsbar senare
121049
À-pris: 22,40 kr = 120 gr
Förp.pris: 336,00 kr = 15*120 gr

Jmf.pris: 186,67 kr/kg
Förp. 15*120 gr

Säsongsvara jul
Beställningsbar senare
531398
À-pris: 22,40 kr = 125 gr
Förp.pris: 336,00 kr = 15*125 gr

Jmf.pris: 179,20 kr/kg
Förp. 15*125 gr

Säsongsvara jul
Beställningsbar senare
332612
À-pris: 88,70 kr = 1 kg
Förp.pris: 266,11 kr = 3*1 kg

Jmf.pris: 88,70 kr/kg
Förp. 3*1 kg

Lager: 40 innerförp.
108101
Förp.pris: 208,77 kr

Jmf.pris: 173,97 kr/kg (8,70 kr/st)
Förp. 1*24x50gr

Lagerinfo…
330090
Förp.pris: 168,34 kr

Jmf.pris: 334,00 kr/kg (14,03 kr/st)
Förp. 1*12x42gr

Lagerinfo…
430493
Förp.pris: 481,94 kr

Jmf.pris: 334,68 kr/kg (26,78 kr/st)
Förp. 1*18x80gr

Lagerinfo…
 
 

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;