Välkommen till Ahlgrens Bilar: Smågodis med söt nostalgi sedan 1953

Ahlgrens bilar, en älskad del av svensk godiskultur sedan 1953, har erövrat hjärtan med sin unika smak och mjuka konsistens. Deras ikoniska form och smak har gjort dem till en favorit bland både barn och vuxna. Med en historia fylld av tradition och innovation fortsätter Ahlgrens bilar att glädja och överraska generationer med sina färgglada och ljuvliga smakupplevelser. Oavsett om det är en nostalgisk tripp till barndomen eller en ny upptäckt för framtida generationer är Ahlgrens bilar en del av det svenska kulturarvet som aldrig går ur tiden.

13 produkter som matchar din sökning:
1014156
Förp.pris: 564,93 kr

Jmf.pris: 125,54 kr/kg (15,69 kr/st)
Förp. 1*36x125g

Lagerinfo…
1001217
Förp.pris: 738,53 kr

Jmf.pris: 146,53 kr/kg (20,52 kr/st)
Förp. 1*36x140g

Lagerinfo…
1015458
Förp.pris: 659,01 kr

Jmf.pris: 156,91 kr/kg (15,69 kr/st)
Förp. 1*42x100g

Lagerinfo…
900511
Förp.pris: 659,01 kr

Jmf.pris: 142,64 kr/kg (15,69 kr/st)
Förp. 1*42x110g

Lager: 3 förp.
1014827
Förp.pris: 82,54 kr

Jmf.pris: 80,93 kr/kg
Förp. 1*1,02 kg

Lagerinfo…
1014153
Förp.pris: 564,93 kr

Jmf.pris: 125,54 kr/kg (15,69 kr/st)
Förp. 1*36x125g

Lager: 20 förp.
911480
Förp.pris: 738,53 kr

Jmf.pris: 128,22 kr/kg (20,52 kr/st)
Förp. 1*36x160g

Lagerinfo…
524553
Förp.pris: 507,64 kr

Jmf.pris: 169,21 kr/kg (5,07 kr/st)
Förp. 1*100x30g

Lager: 80 förp.
Kampanjinfo » Köp »
1014154
Förp.pris: 659,01 kr

Jmf.pris: 156,91 kr/kg (15,69 kr/st)
Förp. 1*42x100g

Lager: 2 förp.
912312
Förp.pris: 738,53 kr

Jmf.pris: 157,81 kr/kg (20,52 kr/st)
Förp. 1*36x130g

Lagerinfo…
1014155
Förp.pris: 659,01 kr

Jmf.pris: 156,91 kr/kg (15,69 kr/st)
Förp. 1*42x100g

Lagerinfo…
911816
Förp.pris: 738,53 kr

Jmf.pris: 157,81 kr/kg (20,52 kr/st)
Förp. 1*36x130g

Lagerinfo…
1003982
À-pris: 24,53 kr = 140 gr
Förp.pris: 883,01 kr = 36*140 gr

Jmf.pris: 175,20 kr/kg
Förp. 36*140 gr

Säsongsvara jul
Beställningsbar senare
 
 

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;