Sökresultat för "Au Lait" bland alla varor hos Torebrings Grossist AB

Här kan du fritextsöka bland alla varor hos Torebrings varor. Du kan även filtrera på märken kategorier och leverantörer.

5 produkter som matchar din sökning:
170140000
À-pris: 355,75 kr = 1 st
Förp.pris: 2.134,50 kr = 6*1 st

Förp. 6*1 st

Lagerinfo…
12483382
À-pris: 105,73 kr = 30 st
Förp.pris: 317,18 kr = 3*30 st

Jmf.pris: 3,52 kr/st (352,43 kr/kg)
Förp. 3*30 st

Lager: 18 innerförp.
12483702
À-pris: 59,14 kr = 16 st
Förp.pris: 177,41 kr = 3*16 st

Jmf.pris: 369,60 kr/kg
Förp. 3*16 st

Lager: 3 innerförp.
Utgår när slutsåld
1701400
À-pris: 207,37 kr = 1 st
Förp.pris: 1.244,25 kr = 6*1 st

Förp. 6*1 st

Lager: 5 innerförp.
4031587
À-pris: 71,57 kr = 184 gr
Förp.pris: 357,84 kr = 5*184 gr

Jmf.pris: 4,47 kr/st (388,95 kr/kg)
Förp. 5*184 gr

Lagerinfo…
 
 

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;