Pillivuyt Tål Frys
Rek. pris 499,00

Bistro skål café au lait vit/silver 40 cl Pillivuyt

170140000
À-pris: 355,75 kr = 1 st
Förp.pris: 2.134,50 kr = 6*1 st
Förp. 6*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-01.
Köp »
Beskrivning:

Fransmännens eleganta café au lait-skål med en diameter på 14 cm till servering.

Bistro är en av Pillivuyts första serier. Det klassiska vita porslinet med sin eleganta silverkant togs ursprungligen fram till franska bistroer och restauranger. Tål ej maskindisk eftersom det långsamt sliter på silverdekoren. Serien tål ej mikrovågsugn.

Bistro skål café au lait vit/silver - 40 cl
Producent: Pillivuyt
Färg: vit/silver
Material: ugnsfast porslin
Kapacitet: 40 cl
Diameter: 14 cm
Form: café au lait
Garanti: livslång bruksgaranti, 2 års porslinsgaranti


Varumärke:

Pillivuyt

Varukategori:

Skål

Leverantör:

F&H Group of Scandinavia AB

Lev art nr:

170140 HS

EAN del förp:

3050911040081

Bruttovikt:

0.52 kg/st  3.12 kg/förp

Volym:

0.003  m3/st,  0.018  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;