Livsmedelsgodkänd NP Tål Frys -40°C NP Tål Maskindisk +120°C NP Tål Mikrovågsugn
Rek. pris 44,90

Vispskålset 1,5 L & 2,75 L Frostad Turkos Nordiska Plast

40020812
À-pris: 33,75 kr = 2 st
Förp.pris: 337,50 kr = 10*2 st
Jmf.pris: 16,88 kr/st
Förp. 10*2 st
Lager: 14 innerförp.
Köp »
Beskrivning:

Enkla och snygga vispskålar i två storlekar - 1,5L och 2,75L.
Skålarna har ett praktiskt grepp och en hällpip som gör det enkelt att hälla ur skålen.
Invändig graderad dl-skala och matt utvändig finish.

Tillverkade i livsmedelsgodkänd polypropenplast, fria från BPA och klarar temperaturer från -40°C till +120°C.

Tål maskindisk.


Varumärke:

Nordiska Plast

Varukategori:

Skål

Leverantör:

Nordiska Plast AB

Lev art nr:

4002-0812

EAN del förp:

7318140017363

Bruttovikt:

0.18 kg/st  1.8 kg/förp

Volym:

0.007  m3/st,  0.07  m3/förp

Liknande produkter
Assiett Vit Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Assiett Vit Nordiska Plast
11870100    Lager: 9
Balja 13 L Vit Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Balja 13 L Vit Nordiska Plast
40151400    Lager: 8
Balja 25 L Vit Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Balja 25 L Vit Nordiska Plast
40251400    Lager: 11
Balja 40 L Vit Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Balja 40 L Vit Nordiska Plast
40421400    Lager: 9
Bestickkorg Grå Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Bestickkorg Grå Nordiska Plast
11041100    Lager: 3
Bestickkorg Vit Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Bestickkorg Vit Nordiska Plast
11040100    Lager: 1
Besticklåda 8-fack Vit Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Besticklåda 8-fack Vit Nordiska Plast
40080100    Lager: 21

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;