Tyllset runda 4 st 8-18 mm Exxent

7492062
Förp.pris: 222,63 kr
Jmf.pris: 55,66 kr
Förp. 1*4 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-01.
Köp »

Rostfritt 18/10

Mått: L 5,5 cm B 4 cm H 5,7 cm


Varumärke:

Exxent

Varukategori:

Spritspåse/spritstyll

Leverantör:

Merx Team AB

Lev art nr:

92062

EAN hel förp:

7393107920627

Bruttovikt:

0.06 kg/förp

Liknande produkter

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;