Rek. pris 219,00

Tumbler 38,5 cl Longdrink Like Ice Villeroy & Boch

1951808190
Förp.pris: 203,25 kr
Jmf.pris: 101,63 kr/st
Förp. 1*2 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-07 och den 2024-08-14 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Like Glas-kollektionen kombinerar lekfullt spontanitet och lusten att ständigt upptäcka nya saker. Happy mix & match är mottot för de färgade glasen. Resultatet: ögonblick som är lika ljusa som livet självt. Med det färgade glaset från Like Glas-kollektionen blir varje ögonblick en liten fest. Den moderna, enkla formen och ömtåliga färgen gör glaset till en trendhöjdpunkt – både i vardagen och på ett perfekt uppdukat bord på din nästa middag.


Varumärke:

Villeroy & Boch

Varukategori:

Dricksglas

Leverantör:

Villeroy & Boch Gustavsberg AB

Lev art nr:

1951808190

EAN del förp:

4003686429475

Bruttovikt:

0.4 kg/förp

Volym:

0.08  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;