Villeroy Tål maskindisk Villeroy Tål mikrovågsugn
Rek. pris 229,00

Tekopp 24 cl Mariefleur Villeroy & Boch

1042171270
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-03-11 och den 2024-03-18 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Varumärke:

Villeroy & Boch

Varukategori:

Tekopp

Leverantör:

Villeroy & Boch Gustavsberg AB

Lev art nr:

1042171270

EAN del förp:

4003686332263

EAN hel förp:

4057743085876

Bruttovikt:

0.18 kg/st  1.08 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.006  m3/förp

Liknande produkter
Mugg 35 cl Mariefleur Basic Villeroy & Boch
1041009651    Lager: 57

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88