Rek. pris 349,00

Tallrik flat 26 cm Manoir Villeroy & Boch

1023962620
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-03-11 och den 2024-03-18 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Varumärke:

Villeroy & Boch

Varukategori:

Tallrik flat

Leverantör:

Villeroy & Boch Gustavsberg AB

Lev art nr:

1023962620

EAN del förp:

5450102015092

EAN hel förp:

4057743004990

Bruttovikt:

0.7 kg/st  4.2 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.006  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88