Spritspåse engångs 53 cm Exxent

7492083
Förp.pris: 391,88 kr
Jmf.pris: 3,92 kr/st
Förp. 1*100 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-01.
Köp »
Beskrivning:

Plast i set om 100 st

STORLEK
Tjocklek: 0.75 mm
Längd: 53 cm
Bredd: 26 cm
Vikt : 1,315 kg(s)


Varumärke:

Exxent

Varukategori:

Spritspåse/spritstyll

Leverantör:

Merx Team AB

Lev art nr:

92083

EAN hel förp:

7393107920832

Bruttovikt:

1.32 kg/förp

Liknande produkter

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;