Spillbricka Hängande Svart Lack 2 K

5852039
Förp.pris: 1.628,37 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-31 och den 2024-08-07 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »

Spillbricka Hängande
Spillbricka i formgjuten plast och rostfritt galler. Passande våra modeller med hängande spillbrickor. Kan förses med avloppsfunktion.

BxDxH 286x157x62 mm


Garanti:

24 månader

Varumärke:

Escowa

Varukategori:

Reservdel

Leverantör:

Escowa AB

Lev art nr:

ES2039

Volym:

0.003  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;