Droppskyddsbricka svart plåt 610x440 mm Escowa

5859381
Förp.pris: 1.262,75 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-25 och den 2024-08-01 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Läckagetråg som uppfyller kraven för fasta installationer enligt Säker Vatten branschregler.
Den svarta modellen är tillverkad i 1,2 mm pulverlackad plåt.

Yttermått: 440 x 11 x 610 mm


Varumärke:

Escowa

Varukategori:

Reservdel

Leverantör:

Escowa AB

Lev art nr:

ES9381

Bruttovikt:

1.2 kg/förp

Volym:

0.003  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;