Sockersticks Gevalia

4041504
Förp.pris: 159,49 kr
Jmf.pris: 79,74 kr/kg (0,31 kr/st)
Förp. 1*500x4gr
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-03 och den 2024-07-08 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Ingredienser:

Socker

Näringsvärde:

Basmängdsdeklaration: 100 Gram

Näringsvärden:
Energi 1700.0000 kJ
Energi 400.0000 kcal
Fett 0.0000 g
- Varav mättat fett 0.0000 g
Kolhydrat 100.0000 g
- Varav sockerarter 100.0000 g
Protein 0.0000 g
Salt (SALTEQ) 0.0000 g

Varumärke:

Gevalia Professional

Konsumentkontakt:

Jacobs Douwe Egberts S.E AB

Telefon:

020-96 00 20

Hemsida:

www.jdeprofessional.se/

Varukategori:

Socker strö

Leverantör:

Jacobs Douwe Egberts S.E. AB

Lev art nr:

4041504

EAN hel förp:

8711000381755

EAN hel pall:

8711000381762

Bruttovikt:

2.31 kg/förp

Volym:

0.009  m3/st

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Liknande produkter

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;